Hakkımızda

Medeniyet yazıyla başlar, kitapla kurulur. Yazmak sadece bir kâğıda cümleler düşmek demek değildir. Satırlara yazılmaz medeniyeti kuran cümleler sadırlara, gönüllere yazılır ve işte o vakit ölmez yazılmış olanlar, unutulmaz ve yok olmaz. 

Zira asırlar boyunca ilmek ilmek dokuyarak kurulan medeniyetimizin merkezine bizler kitabı koyduk. Kitaba, yazana, okuyana, kitapla ilgisi olana hürmet ettik. Şimdi de öyle ve öyle olmak zorunda.

İşte bizler de Nesil Yayın Grubu olarak 1968 yılından bugüne kadar her yıl bir öncekinden daha aşkla bu misyonu kendimize vazife bilerek çalışmalarımıza devam ediyoruz. 

Türkiye’deki en köklü yayın kuruluşlarından biri, birçok değerli düşünce ve kalem erbabının ilk yayıncısı olan Nesil Yayın Grubu 2019 yılından itibaren bu misyonuna EMA Yayın Grubu ile beraber devam etmekte, bugüne kadar yayınlanmış 4000’i aşkın esere yenilerini eklemektedir. 

Millî ve manevi mirasımızı yeni nesillere aktarma bilinciyle, geçmişinden aldığı güçle yayın hayatına devam eden yayın grubumuz, kıymetli ve önemli yazarları, güçlü-dinamik kadrosu ve yaygın satış-dağıtım ağıyla büyüyerek ve güçlenerek sektörün öncü kuruluşu olmaya devam ediyor.

Çünkü; “Her şey, okuyan nesiller için…”